POLEPY

Celoplošný polep auta farebnou fóliou, čiastočný polep, dizajnové športové polepy. U nás si môžete vybrať z viac ako 150 odtieňov farieb a vzorov.

Cena sa skladá s rôznych aspektov . Ako môžete vedieť ponúkame Vám viac ako 150 vzoriek fólií, ale nie každá farba stojí rovnako. Najlacnejšie farby sú biela, čierna a základné odtiene bez metalickej úpravy. Potom nasleduje posúdenie stavu auta. Môžu byť dve rovnaké autá no nemusí byť rovnaká cena polepu, ak jedno z nich má poškodený lak alebo špeciálne úpravy TUNING. Treba počítať aj s tým, že niektoré autá je obtiažnejšie polepiť ako iné.

Pri CeloPolepe demontujeme niektoré súčasti auta aby sme dokázali každé miesto vylepiť. Pokiaľ si neželáte demontovať časti auta vyhovieme Vám, ale takáto voľba sa môže odzrkadliť na kvalite a cene polepu.

Som objednaný čo ďalej ?

  1. Auto pred pristavením treba umyť (ručná alebo automatická autoumývareň) POZOR nedávajte auto voskovať!
  2. Pokiaľ je na aute poškodený lak treba ho dať opraviť inak fólia okopíruje všetky nerovnosti.
  3. Čerstvo lakované diely sa nemôžu lepiť minimálne 3-6 mesiacov podľa spôsobu lakovania. (tvrdnutie laku poškodí lepidlo fólie)

POZOR! Hrdzavé miesta musia byť ošetrené pred polepom auta.

Fólie na karosériu sú stavané od 3 do 5 rokov. Následne ich treba demontovať, aby sa dala fólia odstrániť bez zanechania lepidla. Fólia ma dlhšiu životnosť, ale po prekročení 5 rokov je nákladnejšia demontáž fólie. .

Pri polepe z tmavej na svetlú farbu odporúčame prednú časť ošetriť ochrannou fóliou, aby Vám pri opotrebení od kamienkov nepresvitala tmavá podkladová farba . ​

Pri zmene odtieňu farby auta (napr. z červenej na bielu) musíte absolvovať KO (kontrolu originality) a následne si dať farbu fólie zapísať do TP (technického preukazu)  pokiaľ farba auta zostáva rovnaká a zmení sa iba odtieň alebo povrch (mat, lesk) táto zmena sa nemusí evidovať.  ​